Czy wanna z hydromasażem jest tylko dla bogaczy?

By on sty 21, 2015 in Wyposażenie | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Wanna to nie tylko miejsce codziennej kąpieli ale także coś co ma nam dać chociaż chwile radości po całym dniu. Ważny jest nie tylko jej wygląd ale i funkcjonalność oraz wygoda w jej użytkowaniu.
Dawniej wanny z hydromasażem kojarzyły się ludziom z niewątpliwym luksusem. Dziś pojawiają się już coraz częściej w łazienkach zwykłego „Kowalskiego”. Ludzie mając do wyboru kabiny prysznicowe, w których mogą wziąć tylko szybką kąpiel coraz częściej decydują się na coś jeszcze. Czasem bowiem potrzebujemy relaksu w postaci długiej, odprężającej kąpieli. Najlepiej w domowej ciszy, z dużą ilością piany.
Dlatego właśnie kupujemy wannę, a jeżeli już zastanawiamy się nad jej modelem to myślimy o jeszcze większym komforcie w postaci dodatkowego masażu.
Ceny tych produktów plasują się zazwyczaj od kilkuset złotych do kilkudziesięciu. Najprostsze można już dostać nawet za 600 zł, ich jakość może być jednak dość wątpliwa. Nie mamy specjalnej gwarancji jak długa się na przysłuży. Lepsze modele wanien również nie są w jakiś ogromnych kwotach, zazwyczaj jest to 1600-1800 zł. Kształty do wybory prostokątne lub narożne. Bardziej luksusowe są również montowane tuz nad podłogą.


Co ciekawe jeżeli nie jest nas stać od razu na zakup dobrej jakości wanny z hydromasażem, możemy najpierw kupić samą nieckę, a później dokupić do niej sprzęt do masażu. Tradycyjnie producenci oferują wanny w kolorach białych matowych lub z połyskiem, jeżeli zatem marzymy o niecodziennym kolorze musimy uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na sprowadzenie takiego egzemplarza oraz nieco więcej gotówki.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *