Dylematy łazienkowe

By on gru 24, 2014 in Materiał, Porady i pielęgnacja | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Wszyscy zaznaczają, że obecnie na rynku jest tyle materiałów do wyboru iż nie można nie wybrać czegoś odpowiedniego dla siebie.
Dostępna jest taka gama kolorów, faktur i kształtów o której ludziom w czasach PRLu nawet się nie śniło. Niestety stare przysłowie że „co za dużo to nie zdrowo“ sprawdza się świetnie w tym przypadku.
Kiedy wybieramy się do sklepu by wybrać swoje wymarzone materiały do łazienki nie wiemy właściwie od czego zacząć i na czym skupić swój wzrok.

Warto zatem już na początku wykluczyć chociażby te materiały, które średnio nadają się do wybranego przez nas pomieszczenia lub te, które przewyższają znacznie nasz budżet.

W ten sposób zostanie nam już połowa produktów!

Jak informują sprzedawcy w sklepach z materiałami do domu, to podobno na łazience przeciętnemu klientowi najbardziej w domu zależy. Powodów jest kilka. Zazwyczaj jednak boimy się kolejnego remontu i wydanych pieniędzy w razie dobrania złych elementów.
Wyposażenie łazienek jest bowiem dość drogie. Podliczając wszystkie koszty materiałów, robocizny średnio trzeba na nią przeznaczyć 10 tys. zł.
Jak się również okazuje łazienka jest dla nas tak samo ważna jak salon czy kuchnia. To do niej przywiązujemy ogromną wagę i to ona jest obrazem indywidualnego gustu.

Od czego zacząć poszukiwania

Usiądź spokojnie w domu i przejrzyj katalogi. Zazwyczaj podane są w nich również ceny. Odrzućmy zatem wszystkie te modele których założenie znacznie przekracza nasze możliwości finansowe.
Następnie zastanówmy się jakie kolory najbardziej nam odpowiadają. Spośród nich wybierz te, w jakich lubisz odpoczywać, które cię odprężają.
Pamiętajmy bowiem, że to właśnie w łazience zazwyczaj relaksujemy się po całym ciężkim dniu.

Krok drugi

niebieska lazienka
Przyjrzyjmy się aranżacją łazienek w czasopismach wnętrzarskich. Projektanci bardzo często chcąc wyeksponować jakieś elementy np. umywali czy też szafki stosują delikatne płytki, o zgaszonych kolorach. Może zatem warto postawić na takie również w naszej domowej łazience?

Wówczas przy każdej zmianie wyposażenia wszystko będzie do siebie pasowało.

Pytania najważniejsze:

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *