Graffiti na ścianie…w łazience

By on wrz 14, 2014 in Nietypowe rozwiązania | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Graffiti to sztuka, choć nasze otoczenie czasami weryfikuje to twierdzenie. Wszystko przez panoszące się bazgroły, które ze sztuką nie mają nic wspólnego. Graffiti w łazience może sprawiać wrażenie ekstrawagancji i zbytniego szaleństwa, więc takie rozwiązanie nie spodoba się każdemu, ale właśnie dzięki temu Twoja łazienka może mieć w sobie więcej artyzmu i polotu, niż niejedno dzieło sztuki.  

Bez wątpienia, jeśli masz łazienkę w graffiti, pozostałe pomieszczenia też powinny zaskakiwać. Nie mówimy tu o fajerwerkach w stylu artystycznych „dziur” w ścianach i podłogach, chodzi o spójność artystyczną, pomost scalający podobną koncepcję. Na ścianie, za którą masz pokój możesz namalować jego alternatywne odbicie. Mogą być tam poprzestawiane meble i krzesła, fotel może wędrować po suficie, a lampa zająć miejsce kwiatka na parapecie. Za muszlą klozetową możesz sprawić sobie ciekawy widok w głąb…twojego bloku. Będą tam rurki, a może baterie umywalkowe sąsiada lub jego kabina prysznicowa, z właścicielem lub właścicielką w środku. Wszystko to, tak wiem, brzmi nierealnie. Zrealizowanie jednak możliwe, jeśli potraktujesz to przedsięwzięcie jak zwykły remont. Bez napinki w stylu: „o rany!”. Jedynym problemem pozostaje wynajęcie prawdziwego artysty, który przeleje twoją fantazję na ściany (i sufit) w łazience.

Dodatkowo można zainwestować w lustra i oświetlenie, które wzmocni siłę rażenia twojej niecodziennej przestrzeni. Odpowiednio dobrane lampy, najlepiej dizajnerskie i nietuzinkowe plus lustra na ścianie lub na suficie będą stanowić idealne dopełnienie klimatycznego miejsca codziennej higieny.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *