Jaką kabinę z hydromasażem wybrać?

By on sty 23, 2016 in Porady | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Zakup kabiny prysznicowej z hydromasażem jest marzeniem wielu z nas. Taka kabina jest synonimem luksusu i przyjemności. Relaksujący hydromasaż może być doskonałym zakończeniem męczącego dnia.  Na rynku dostępne są modele narożne, przyścienne, wnękowe i wolnostojące. Zobacz, jak trafić na idealny model w kuszącej cenie.

Rodzaje kabin

Możesz kupić kabinę masażowo-parową lub zwykłą wraz z panelem do hydromasażu. Kabina masażowa gwarantuje o wiele więcej funkcji ponieważ ma bogate wyposażenie, z kolei wyposażenie panelu możesz ściśle dopasować do swoich potrzeb. Zakup markowej kabiny zapewni Ci wyższą jakość niż ich tańszych odpowiedników. Zwróć uwagę czy kabina posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i atestami higienicznymi, które wydaje np. Państwowy Zakład Higieny. Warto, aby kabina prysznicowa posiadała certyfikat ISO 14001.

Szklana czy z tworzywa sztucznego

Warto zainwestować w kabinę wykonaną ze szkła. Te z polistyrenu szybko się niszczą, żółkną, ale też pękają i odkształcają pod wpływem wysokiej temperatury.  Oby dwa rodzaje mogą być przezroczyste, przydymione, ozdobione nadrukami. Warto aby szkło było połączone z chromowanymi panelami do sterowania funkcjami. Kabiny z hydromasażem mają typową wysokość, czyli zazwyczaj 180 – 200 cm.

Funkcje dodatkowe

Kabina z hydromasażem oprócz wystających dysz do masażu ciała wyposażone jest szereg akcesoriów, które jeszcze bardziej uprzyjemnią czas spędzony pod prysznicem. Mimo, że akcesoria nie kojarzą się z utrzymaniem higieny. Coraz częściej w takich kabinach jest zamontowany telefon, odtwarzacz muzyki i radio. Deszczownica jest już praktycznie standardem, podobnie zegar z alarmem. Poza tym, można znaleźć generator pary, oświetlenie diodowe, ogrzewanie, urządzenie do masażu stóp i wiele innych gadżetów. Zobacz, jaką kabinę z hydromasażem możesz kupić, aby spełniała wszystkie Twoje oczekiwania.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *