Łazienkowy relaks

By on mar 29, 2012 in Nietypowe rozwiązania | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

łazienkowy relaksZmęczenie po przyjściu z pracy do domu zna każdy zatrudniony. Po powrocie mamy zazwyczaj tylko ochotę wyciągnąć się przed telewizorem, jednak jeśli posiadamy rodzinę, spokój raczej nie będzie nam dany. Drugą opcją jest zaszycie się za drzwiami łazienki i zanurzenie się w pełnej wody wannie. A gdyby tak to połączyć?

Zamknięcie się w łazience zazwyczaj gwarantuje chwilę spokoju. Dzięki wodoodpornym telewizorom, nie tylko możemy obejrzeć spokojnie swój ulubiony program, ale także zaoszczędzić trochę czasu robiąc dwie rzeczy jednocześnie, bez uszczerbku dla żadnej z nich.

Większość ludzi podczas kąpieli, aby nie tracić czasu, oraz trochę wypocząć zazwyczaj czyta książkę. Jest to jednak dość kłopotliwe jeśli chodzi o trzymanie książki oraz przewracanie stron . Trudno jest to zrobić tak, aby nie zamoczyć książki. Telewizora na szczęście nie trzeba ani trzymać ani martwić o jego zachlapanie. W modelach przeznaczonych do łazienek wodoodporny jest oczywiście także pilot, możemy się zanurzyć się w całości, a nie tylko do nadgarstków.

Telewizory łazienkowe mają zazwyczaj przyjemny design, dlatego z pewnością będą pasowały do większości wystrojów łazienek. Szczególnie biorąc pod uwagę, że są one wbudowywane w ścianę. Nie ingerują więc w przestrzeń pomieszczenia. Część z nich, dzięki specjalnym ekranom, po wyłączeniu pełnią rolę lustra.

Czas spędzony w na oglądaniu telewizji we własnej łazience spędzimy zapewne bardzo komfortowo ze względu na bardzo dobry dźwięk i obraz. Większość łazienkowych telewizorów posiada szerokie kąty widoczności w pionie i w poziomie, co cieszy jeśli zamierzamy zainstalować telewizor nad wanną.

Mimo że wyżej opisane rozwiązanie wydaje się być ciekawe i praktyczne, ciężko powiedzieć ilu fanów mają już wodoodporne telewizory. Sklepy internetowe z takimi modelami są jednak łatwe do odnalezienia. Zazwyczaj oferują one telewizory nieznanych nam marek. Jeśli się tego obawiamy, zawsze możemy spróbować zamontować w łazience znane wszystkim, np. telewizory LCD LG.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *