Masaż w wannie z hydromasażem!

By on sty 11, 2015 in Porady i pielęgnacja | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Masaż to nie tylko relaksacja ale także pewnego rodzaju leczenie. Poprzez odpowiednio dobrany możemy polepszyć w znacznym stopniu działanie naszego organizmy. W tym zmniejszyć np. bóle pleców, kręgosłupa, ramion.

Masaże to nie tylko ratunek dla ciała ale i dla duszy. Szczególnie dobrze działa na depresję i wszelkie stany nerwicowe. Pomaga w dobrym, zdrowym śnie oraz wyciszeniu się nawet w najbardziej ciężkim okresie np. w przesileniu wiosennym.
Masaże nie są jednak tanie. Zazwyczaj odbywa się to w ten sposób, że wykupujemy odpowiednia ilość zabiegów. Jest ich kilka lub kilkanaście, każdy po kilkadziesiąt złotych. Nie wiadomo jednak na jak długi okres dany masaż nam pomoże. Być może za jakiś czas będziemy musieli powtórzyć całą serię.

Warto może zatem pomyśleć o rozwiązaniu bardziej kompleksowym, na dłuższy okres czasu.
Wanna z hydromasażem może być między innymi jednym z nich. Oczywiście jej zakup nie jest może małą kwotą, ale jesteśmy wówczas pewni, że możemy korzystać z masażu codziennie o każdej porze dnia, wtedy kiedy po prostu mamy na to czas.

masaz
Warto jednak zwrócić uwagę na to jakiego masażu oczekujemy. Jeśli zależy nam na ujędrnieniu ciała i pozbyciu się bólu kręgosłupa to wybierzmy masaż wodny. Jeżeli natomiast bardziej interesuje nas układ nerwowy, bóle mięśni i stawów wybierzmy masaż powietrzny. Dla kompleksowego działania zakupmy wannę z jedną i druga opcją.
Na pewno potrzebujemy nieco czasu, aby wyszukać odpowiedniej oferty, ale chyba nie warto się spieszyć. Koszt takiego wydatku nie równa się zakupowi butów czy lustra. Są to zazwyczaj stawki ok. tysiąca złotych lub powyżej.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *