Nowoczesna wersja prysznica– zawsze bez brodzika

By on cze 5, 2014 in Materiał | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Kabiny prysznicowe to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla tych domostw, gdzie nadrzędną rolę przykłada się do wszelakich oszczędności. Nie od dziś bowiem wiadomo, że kabina prysznicowa równa się znacznie mniejszym rachunkom za wodę w porównaniu z tradycyjną wanną i długimi kąpielami.

Głównym tego powodem jest fakt, że do napełnienia wanny potrzebujemy znacznie więcej litrów wody. Przeliczono nawet, że kilkurazowe napełnienie wanny w celu odbycia relaksującej kąpieli równa się znacznie większej ilości porannych prysznicy. Kto potrafi dobrze liczyć, szybko sprawdzi na czym polega owa oszczędność.
Zresztą co za przyjemność kąpiel w wannie, która nie jest napełniona wodą po brzegi? Tylko wówczas możemy stworzyć prawdziwie relaksujący i miły nastrój.

Poza mniejszymi wydatkami, kabina pryszncowa reprezentuje również bardzo oryginalne wykończenie naszej łazienki. Szczególnie efektowne są nowe rozwiązania w postaci kabin bez brodzika. Pomimo swojej nieco awangardowej formy szybko zyskują nowych zwolenników.
Na czym polega montaż prysznica bez brodzika?
Zamiast tradycyjnego brodzika montujemy brodzik ceramiczny lub wysadzamy powierzchnię pod prysznic odpowiednimi płytkami gresowymi, mozaiką lub kamieniem.
Ceramiczny brodzik podłogowy jako jedna z dwóch alternatyw prysznica bez brodzika ma wiele plusów. Przede wszystkim z jego pomocą możemy uzyskać dowolne kształty i wymiary, a zastosowane płytki mają cechy antybakteryjne i antypoślizgowe. Ceramiczne brodziki podłogowe zazwyczaj kupuje się w gotowych zestawach z płytkami gresowymi, gruntem, klejami, taśmami, syfonem i całą resztą niezbędnego do montażu sprzętu.
Prysznice bez brodzika to wspaniałe wypełnienie nowoczesnej łazienki.
Podczas montażu prysznica pomiętajmy o:
odpowiednim odpływie wody,
zastosowaniu płytek antypoślizgowych i antybakteryjnych.
Warto wiedzieć:
kabina prysznicowa bez brodzika potrafi jak żaden inny sprzęt powiększyć optycznie łazienkę,
brodzik bez problemu dopasujemy do nawet najtrudniej zbudowanego wnętrza,
całość wyposażenia jest stosunkowo niedroga w porównanu z opcją tradycyjną.

Podobne wpisy także tu: http://3obieg.pl/mityczne-potwory-i-ich-dziwne-slabosci

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *