Piękno tkwi w szczegółach

By on lut 18, 2015 in Materiał, Nietypowe rozwiązania, Porady i pielęgnacja, Według stylu, Wyposażenie | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Łazienka stała się prywatną przestrzenią, gdzie odprężamy się i odpoczywamy. Im nasza łazienka ma przytulniejszy i indywidualny charakter tym lepiej. Łazienka z charakterem to często kwestia pięknych mebli do łazienki i ich kolorów.

Najnowsza i dynamiczną kombinacja gorącego różu i czerwieni, która jednocześnie zachwyca i pobudza to impulsywna czerwień, która od razu stała się modna w świecie łazienkowych mebli i wyposażenia. Dobrze widać to przy wannach i umywalkach, których biel w połączeniu z obudową w kolorze maliny od razu budzi emocje i czyni łazienkę miejscem niezwykłym. Kolejny modny kolor to odcień fioletu, a znane nam kolory natury jak np. grafitowy dąb, już zaatakowały łazienkowe meble, brodziki, armaturę sanitarną, ceramikę i pokazały, że w tych odcieniach są równie piękne jak w dobrze znanej nam bieli arktycznej.

Jasne barwy i efektowne powierzchnie oto nowe oblicze łazienkowych kolekcji meblarskich. Meble w kolorze jasnego dębu wykonane z naturalnego forniru o głębokiej fakturze, tworzą ekscytujący kontrast wizualny i dotykowy ze szklanymi blatami i ceramiką. Pozwala to na niekonwencjonalne i bardzo nowoczesne aranżacje, łączące najnowszy design z ciepłą, domową atmosferą.

Podchodząc z wyobraźnią do urządzania swojej łazienki nie zapominaj, że twoje meble powinny być funkcjonalne, wykonane z dobrych materiałów oraz pokryte specjalna wodoodporną powłoką, która zabezpieczać je będzie przed rdzą, wilgocią, pleśnią, a przy tym mają być łatwe do utrzymywania w czystości.

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *