Prywatne spa

By on wrz 10, 2015 in Według stylu | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Czy może być coś bardziej pożądanego po pełnym stresów dniu, jak relaks w wannie z gorącą wodą i olejkami zapachowymi? W blasku świec z dodatkiem delikatnej, odprężającej muzyki? Odpowiedź jest oczywista, a wszystko to można zorganizować w przestrzeni własnego domu, a dokładniej – własnej łazienki.

Taka łazienka może być zrealizowaniem własnych pomysłów oraz inspiracji, na przykład kulturą i architekturą egzotycznych krajów, takich jak Indonezja. To zazwyczaj z takich miejsc przywozimy pomysły na to, aby klimat egzotyki wnieść także do własnych, najczęściej tradycyjnych, wnętrz. To co najbardziej przyciąga w takich aranżacjach to naturalne materiały i ręcznie wykonane produkty. Materiały takie jak reliefy wyglądają znakomicie przestrzeni, która zaaranżowana jest z sposób nowoczesny. Ich zadanie to ociepleniem surowej przestrzeni i uczynienie jej bardziej przyjazną człowiekowi. Co więcej i co pewnie zaskoczy niejedną osobę, elementy do wyposażenia łazienki sprowadzone bezpośrednio właśni z Indonezji, są zdecydowanie tańsze niż produkty, które oferuje nam nasz rodzimy rynek. Dodatkowo nie można odmówić urody, oryginalności i efektowności ręcznie wykonywanym umywalkom z kamienia, które nie mają żadnej konkurencji, jeżeli porównać je z tymi pochodzącymi z masowej produkcji.

Spa we własnej łazience możemy stworzyć niezależnie od tego, jaki mamy metraż. Klimat Spa możemy wprowadzić dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, plecionych mebli, relief o pięknych, roślinnych motywach, a także mniejszym przedmiotom dekoracyjnym, takim jak świece, wazony i rośliny. Przydadzą się również lustra, jak tutaj http://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/akcesoria-lazienkowe/lustra.html

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *