Rodzaje wanien z hydromasażem

By on sty 29, 2015 in Wyposażenie | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

W naszych mieszkaniach co chwilę pojawiają się kolejne akcesoria, ułatwiające nam życie. Jednym z tych, które pokochał cały świat są wanny z hydromasażem. Są one nie tylko praktyczne, ale także zdrowe i efektowne. Na rynku pojawia się coraz więcej modeli i rodzajów wanien z hydromasażem – czym się różnią i jakie powinniśmy wybrać dla siebie?

Żyjemy w świecie, który dba o to, by nowoczesne technologie ułatwiały nam życie i poprawiały jego komfort. Obecnie, coraz częściej stare telewizory zmieniamy na nowe, komputery stacjonarne na laptopy a ręczne mycie zmieniamy na pracę zmywarek. Także i w łazience postęp technologiczny jest widoczny. A dzięki temu, że zarabiamy coraz więcej, przedmioty użytkowe o bardziej zaawansowanych możliwościach są na wyciągnięcie ręki. Jednym z przykładów są wanny z hydromasażem, które zastępują zwykłe kabiny prysznicowe i wanny. Na rynku istnieją trzy podstawowe typy tych urządzeń.

Pierwszy z nich to wanny, które posiadają wbudowany moduł emitujący ultradźwięki oraz jonizowanie wody. Ich zadaniem jest wnikanie w głąb naszego ciała i stymulowanie zarówno skóry jak i mięśni do poprawy ich działania. Ultradźwięki są obecnie bardzo popularne, a z ich działania korzysta większość dobrych salonów odnowy biologicznej. Udowodniono ich działanie przyspieszające metabolizm i przyspieszanie walki z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową. Drugi rodzaj wanny z hydromasażem to te, które oferują masaż powietrzny. Dzięki specjalnemu modułowi powietrze jest zasysane z pomieszczenia i ponownie wtłaczane, tym razem pod ciśnieniem, przez specjalne otwory w dnie wanny. Dzięki temu nasze ciało jest masowane przyjemnymi w dotyku bąbelkami. Taki masaż powietrzny zapewnia dobrą kondycję naszemu ciału i według wielu, jego działanie niwelujące stres jest znacznie skuteczniejsze (i tańsze) od porad psychologa.

Trzeci typ wanny z hydromasażem to urządzenia, które oferują bicze wodne (masaż wodny). Silne strumienie wody lub wody zmieszanej z powietrzem uderzają w nasze ciało, dzięki czemu masowane są miejsca wymagające tego najbardziej. Wanny z hydromasażem dostępne są w bardzo mocno zróżnicowanych cenach i w olbrzymiej ilości modeli. Jeśli więc jesteśmy zainteresowani tego typu produktami – najlepiej, gdy skierujemy się do specjalistycznych sklepów oferujących te właśnie produkty. Tam poznamy wszystkie różnice i ich możliwości, dzięki czemu o wiele łatwiej podejmiemy decyzję o wyborze konkretnego urządzenia.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *