SPA w łazience

By on paź 4, 2014 in Wyposażenie | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

W dzisiejszych czasach SPA coraz rzadziej jest komfortem, na który nie możemy sobie pozwolić. Tym bardziej, że przy tak wielu nowościach na rynku i walce konkurencyjnej firm ceny sprzętów do stworzenia domowego luksusu spadają.

O ile kiedyś wanna z hydromasażem, czy podgrzewana podłoga w łazience mogły się tylko śnić zwykłemu człowiekowi o tyle dzisiaj coraz więcej ludzi stawia na to „coś” co uczyni jego dom niepowtarzalnym.

Jednym z takich elementów jest właśnie wanna z hydromasażem. Ten specyficzny element armatury łazienkowej na przełomie dwóch, trzech lat znacznie obniżył swoją cenę. Kiedyś kojarzył się z wydaniem kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dziś można już najskromniejsze produkty zakupić za trochę ponad tysiąc złotych.

Oczywiście są różne rodzaje wanien. Jedne można kupić jako dwa osobne elementy: najpierw nieckę, później sprzęt do hydromasażu. Inne z bezpośrednio już wmontowanymi masażerami.

Kształty wanien również są do wyboru: owalne, prostokątne, narożnikowe. Ważne żeby pasowała do łazienki i uczyniła z niej niepowtarzalne miejsce. Dodatkowo przy ciekawej zabudowie mogą przypominać rzymską łaźnię lub pełen przepychu salon SPA.

kapiel hydromasaz

Przed wyborem odpowiedniej dla nas wanny zastanówmy się czy interesuje nas masaż wodny czy masaż powietrzny i zapytajmy producenta dokładnie jakie funkcje posiada dany model. Uwaga! Niektóre sklepy pozwalają na przetestowanie takiej wanny przed zakupem. Jeżeli zatem zanim wydamy pieniądze chcielibyśmy poczuć na własnej skórze jak to działa poszukajmy takich miejsc, gdzie będzie to możliwe.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *