Wanna czy prysznic – na co masz ochotę?

By on lut 15, 2015 in Nietypowe rozwiązania | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Należysz do osób, które zmagają się z odwiecznym dylematem: wanna czy kabina prysznicowa? Jeżeli tak, to nie musisz już dłużej zastanawiać się co wybrać. Możesz mieć jedno i drugie. Jak?

To proste. Wystarczy parawan nawannowy. To rozwiązanie pomoże ci cieszyć się długimi i relaksującymi kąpieli w wannie pełnej piany jak i sprawi, że będziesz mógł wziąć szybki prysznic bez rozlewania wody na podłogę. Parawan nawannowy przyda się również jako zabezpieczenie podłogi przed kąpiącymi się dziećmi. Radość z kąpieli będzie jeszcze większa, rodzice zachowają spokój, a na podłodze nie będzie ani kropli wody.

Parawany nawannowe mogą mieć różną wysokość i szerokość. Do każdej wanny da się dopasować odpowiedni parawan. Do nietypowej wanny można kupić parawan na zamówienie. Parawany mogą być jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe lub mieć jeszcze więcej skrzydeł. Niektóre wieloskrzydłowe parawany można składać jak harmonijkę do ściany. Mogą być przezroczyste albo matowe, nawet kolorowe. Mogą też być zaokrąglone, czyli zakrywają część wanny/ Wygląda to tak jakby w wannie stała kabina prysznicowa. Jeszcze większy komfort zapewni specjalny panel natryskowy. Wtedy różnice między wanną a prysznicem przestaną istnieć.

Zazwyczaj są wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego lub z szyb polistyrenowych. Dobrze jeśli powłoka parawanów nawannowych jest odporna na brud. Szkło może być całkowicie osadzone w ramie, tylko częściowo lub być w ogóle bez ramy.

Parawany nawannowe świetnie sprawdzą się w małych łazienkach, zwłaszcza jeśli chciałoby się mieć i wannę i prysznic. Parawany pomogą zaoszczędzić miejsce. Pasują zarówno do łazienek urządzonych w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Koniec z dylematem.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *