Wnętrze łazienki w czterech stylach

By on cze 1, 2011 in Według stylu | 1 comment

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Wybierając projekt naszej łazienki możemy zasugerować się tym, jaki element będzie dla nas najważniejszy. Dokonam więc podziału według czterech kategorii. KLASYKA, NOWOCZESNOŚĆ, KOLOR, ELEGANCJA. Teraz należy się zastanowić, który z tych kierunków aranżacyjnych najbardziej nam odpowiada. Aby wybór ułatwić, opiszę pokrótce, co charakteryzuje poszczególne kategorie.

Poprzez klasykę rozumieć tu będziemy przede wszystkim tradycyjne aranżacje, w których przeważać będą kolory o łagodnych odcieniach, najczęściej beżów i brązów. Zastosowane dodatki będą subtelne i podkreślą jedynie przytulny rodzinny nastrój, a ci najważniejsze – klasyka nigdy nie wychodzi z mody.

Nowoczesność określać będzie bardzo funkcjonalny styl łazienki, która stanie się istnym rajem dla miłośników designu. W jej przestrzeni zagoszczą przede wszystkim proste, kontrastowe i geometryczne formy, które nadadzą wnętrzu dynamizmu. Wykończenie kolorem polegać będzie tu na łączeniu zgaszonych barw z kolorystycznymi akcentami, a także grafikami, które ostatnio stały się niezwykle modne.

Kolor. Tym , którzy postawia na kolor zaproponujemy wnętrza łazienek pełne pozytywnej energii. Płytki ceramiczne w bardzo żywych barwach sprawią, że łazienka będzie całkowicie odmieniona. Do tego klimatu idealnie wpasują się pop-artowe obrazy i grafiki przedstawiające portrety gwiazd muzyki, filmu i popkultury. Będzie to zdecydowanie awangardowa przestrzeń.

Elegancja ton styl dla tych, którzy cenią sobie luksus. Łazienka z pewnością zyska niesamowity blask dzięki zastosowaniu srebrzystych ornamentów i kryształowych ozdób. Dyskretne wzory oraz wyrafinowane kolory dopełnią te wysmakowane wnętrze.

1 Comment

  1. 3esdesign

    18 listopada 2011

    Post a Reply

    Łazienka to nasze domowe spa, które powinno być zaaranżowane w ciepłych barwach. Beże, brązy, zielenie czy czerwienie, to kolory, w których czujemy się przytulnie i miło, a panująca w nich ciepła aura pozytywnie będzie wpływać na nasze zmysły. Ważne jest by było to miejsce, gdzie po ciężkim dniu będziemy mogli zregenerować swoje siły oraz wyciszyć się i zrelaksować.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *